Príjemná atmosféra

Mužom vstup zakázaný!

Ak patríte do skupiny žien, ktoré necvičia len preto, že sa hanbia ísť do fitnes centra, lebo tam „ neujdú“ mužskému oku, športový klub pre ženy je určený presne pre vás. V klube sa stretávajú ženy, ktoré majú podobné ciele a túžby ako vy. Na tréningu sa navzájom motivujú a podporujú.  Tréning pre ženy je nie len efektívny, ale aj zábavný. Cvičenie a dosahovanie individuálnych cieľov v kolektíve žien je motivačné a povzbudzujúce, o čom svedčí aj fakt, že ženy ktoré nikdy nešportovali a nemali vzťah k športu, cvičia v športovom klube pre ženy už tretí rok a vždy sa na tréning tešia. Toto cvičenie je určené pre ženy každého veku. Naše členky majú aj 18, aj 70 rokov a trénujú spolu. Je to možné vďaka intenzite a záťaži cvičenia, ktorú si reguluje každá žena podľa svojich potrieb a kondície.

O dobrú náladu pri cvičení sa postará aj povzbudzujúca hudba a atmosféra nie typického fitnes centra. Záleží nám, aby ste sa v klube pre ženy cítili príjemne a našli tu nielen cestu prostredníctvom ktorej sa vám podarí schudnúť, alebo len si vyformovať brucho a celé telo, ale aj aby čas, ktorý spolu strávime bol pre vás balzamom pre telo a dušu.

O čistotu je postarané.

V našom klube sa pravidelne staráme o čistou priestorov šatne, kde nájdete 3 sprchové kúty, toaletu, skrine a kútik na úpravu s fénmi. Každodenné upratovanie vhodnými čistiacimi a dezinfekčnými prostriedkami je samozrejmosťou. Tréningová časť je tiež dennodenne dezinfikovaná a udržiavaná v perfektnej technickej kondícii strojov a fitnes pomôcok.

Vyskúšajte si skúšobný tréning. Vyplňte kontaktný formulár v "kontaktoch" alebo zavolajte na 0904 132 042 a objednajte sa.