Čo dokázali členky Lady Sport

Naše úspechy sú merateľné a viditeľné. Spolu sme schudli 448 kg.

Premena členky Alexandry, 28 rokov. Za 6 mesiacov schudla 35 kg. Ako je to možné? Rozhodla sa skoncovať s kilami navyše a určila si jasný cieľ. Pred polrokom prišla do Lady Sport s obavami, ale silným predsavzatím zmeniť svoj život. Tréning zvládala od začiatku. Najprv vo svojom miernejšom tempe, ale po pravidelných tréningoch a s pomocou trénerky jej kondícia bola zo dňa na deň lepšia a Alexandra cvičí s nadšením a v tempe doporučenom trénerkou. Alexandra pokračuje ďalej a začali ju baviť aj nákupy. Veď zmenila svoju veľkosť a všetko akosi lepšie sedí.

Členka Miriam, 41 rokov. Schudla 1 kg. Je to málo?! Tak tu máme ďalšie výsledky v centimetroch: boky -8 cm, pás – 2 cm a stehná – 2cm. Nie je dôležitá váha. Miriam si vyformovala postavu spevnením svalov, zmenila svoju konfekčnú veľkosť na menšiu a to jej robí radosť.

Marcela, 64 rokov. Schudla 7 kg , v páse 10 cm, boky 9 cm a stehná 5 cm. Komu sa nelení, tomu sa chudne. Tréning 3-krát do týždňa po 30 minút je nielen zábavný, ale aj efektívny. 

Foto na želanie dám, ktoré dosiahli výsledky neuvádzame.

Vyskúšajte si skúšobný tréning. Vyplňte kontaktný formulár v "kontaktoch" alebo zavolajte na 0904 132 042 a objednajte sa. 

V galérii nájdete členky, ktoré u nás cvičia, chudnú a radujú sa zo života... Alenka, Janka, Mária, Marta, Miluška, Mirka....

               

Fotogaléria